*** Zaterdag 17-02 PGS/Vogel 1-RAS 1: 1-0 (Hamza Loukili)** PGS/Vogel 3-DVC 3: 2-2**KMD 4-PGS/Vogel 4: 2-5**PGS/Vogel ve1-RAS ve1: 6-1 ***

WEDSTRIJDPROGRAMMA PGS/VOGEL SEIZOEN 2017  2018

(onder voorbehoud van wijzigingen)

SENIOREN ZATERDAG

Za 24-02 PGS/Vogel 3-Nootdorp 5 11.00 uur
Za 24-02 PGS/Vogel ve1-Forum Sport ve2 12.30 uur

Di 27-02 KSD/Marine 1-PGS/Vogel 1 20.00 uur Haaglandencup

Za 03-03 PGS/Vogel 1-UDO 1 14.30 uur (oefenwedstrijd)
Za 03-03 Blauw Zwart ve 2-PGS/Vogel ve 1 15.05 uur

Za 10-03 Houtwijk 1-PGS/Vogel 1 14.00 uur
Za 10-03 SVC'08 6-PGS/Vogel 3 12.30 uur
Za 10-03 PGS/Vogel 4-Die Haghe 7 12.30 uur
Za 10-03 TAC'90 ve 3-PGS/Vogel Ve 1 15.00 uur

 

Za 17-03 PGS/Vogel 1-Celeritas 1 14.30 uur

Za 17-03 PGS/Vogel 3-BSC'68 8 11.00 uur

Za 17-03  Sportclub Monster 10-PGS/Vogel 4 12.30 uur

Za 17-03 PGS/Vogel ve1-KSD/Marine ve 1 12.30 uur

 

Za 24-03 Hercules 1-PGS/Vogel 1 15.00 uur

Za 24-03 Haagse Hout 3-PGS/Vogel 3 14.30 uur

Za 24-03 PGS/Vogel 4-TAC'90 4 12.30 uur

Za 24-03 Forum Sport ve2-PGS/Vogel ve1 16.45 uur

 

Za 31-03 PGS/Vogel 1-Loosduinen 1 14.30 uur

Za 31-03 PGS/Vogel ve1-Wassenaar ve1 12.30 uur


Di 03-04 Rijnsburgse Boys ve1-PGS/Vogel ve 1 20.00 uur


Za 07-04 VCS 1-PGS/Vogel 1 14.30 uur

Za 07-04 VUC 1-PGS/Vogel 3 14.30 uur

Za 07-04 PGS/Vogel 4-Wanica Star 4 12.30 uur

Za 07-04 Te Werve ve1-PGS/Vogel ve1 14.00 uur


Za 14-04 PGS/Vogel 1-GSC Esdo 1 14.30 uur

Za 14-04 PGS/Vogel 3-DWO 7 11.00 uur

Za 14-04 Hercules 3-PGS/Vogel 4 14.30 uur

Za 14-04 PGS/Vogel ve1-Voorschoten 97 ve2 12.30 uur

 

Za 21-04 PGS/Vogel 1-Wanica Star 14.30 uur

Za 21-04 PGS/Vogel 3-Blauw Zwart 6 11.00 uur

Za 21-04 HPSV 3-PGS/Vogel 4 14.30 uur

Za 21-04 PGS/Vogel ve1-Semper Altius ve3 12.30 uur

 

Di 24-04 Semper Altius ve3-PGS/Vogel ve1 19.15 uur

 

Za 28-04 PGS/Vogel ve1-SVC'08 ve4 12.30 uur

 

Za 05-05 PGS/Vogel ve1-TAC'90 ve3 12.30 uur


Di 08-05 PGS/Vogel ve 1-Rijnsburgse Boys ve 1 19.30 uur


Za 12-05 DUNO 1-PGS/Vogel 1 14.15 uur

Za 12-05 Nootdorp 5-PGS/Vogel 3 14.30 uur

Za 12-05 PGS/Vogel 4-VCS 2 12.30 uur

Za 12-05 Gr WII vac ve2-PGS/Vogel ve 1 17.00 uur

 

Za 19-05 PGS/Vogel 3-DSO 9 11.00 uur

Za 19-05 Honselersdijk 7-PGS/Vogel 4 12.30 uur

Za 19-05 PGS/Vogel ve1-Blauw Zwart ve2 12.30 uur

 

Za 26-05 Voorschoten'97 10-PGS/Vogel 3 12.30 uur

Za 26-05 PGS/Vogel 4-Forum Sport 6 12.30 uur

Za 26-05 SVC'08 ve4-PGS/Vogel ve1 13.15 uur

SENIOREN ZONDAG

Zo 18-02 PGS/Vogel ve 1-Water. V.Gona ve1 10.30 uur

Zo 25-02 Antibarbari 8-PGS/Vogel 1 14.45 uur

Zo 04-03 Naaldwijk ve 2-PGS/Vogel ve 1 12.00 uur

Zo 11-03 GDA 4-PGS/Vogel 1 12.00 uur
Zo 11-03 HMSH ve 1-PGS/Vogel ve 1 10.00 uur

 

Zo 18-03 PGS/Vogel 1-Quick 7 12.30 uur

Zo 18-03 PGS/Vogel ve1-Haagse Hout ve2 10.30 uur

 

Zo 25-03 Wilhelmus 5-PGS/Vogel 1 10.30 uur

Zo 25-03 De Ster ve1-PGS/Vogel ve1 10.00 uur

 

Zo 08-04 WIK ve1-PGS/Vogel ve1 10.00 uur

Zo 08-04 ESDO 7-PGS/Vogel 1 10.00 uur

 

Zo 15-04 PGS/Vogel 1-Ouwe Schoen 2 12.30 uur

 

Zo 22-04 PGS/Vogel 1-VELO 6 12.30 uur

Zo 22-04 PGS/Vogel ve1-Wanica Star ve2 10.30 uur

 

Zo 13-05 Erasmus 4-PGS/Vogel 1 14.00 uur

Zo 13-05 ODB ve2-PGS/Vogel ve1 10.00 uur

 

Zo 20-05 PGS/Vogel 1-HBS 9 12.30 uur

Zo 20-05 PGS/Vogel ve1-Quick ve1 10.30 uur

 

Zo 27-05 TAC'90 3-PGS/Vogel 1 11.00 uur

Zo 27-05 TAC'90 ve1-PGS/Vogel ve1 11.00 uur

 

JEUGD ZATERDAG

Za 17-02 PGS/Vogel JO8-GDA JO8 09.30 uur
Za 17-02 PGS/Vogel JO7-GDA JO7 9.30 uur

Za 24-02 GSC ESDO JO8-PGS/Vogel JO8 09.45 uur

Za 10-03 HBS JO8-PGS/Vogel JO8 08.30 uur
Za 10-03 REMO JO7-PGS/Vogel JO7 10.00 uur

 

Za 17-03 PGS/Vogel JO7 1-SVH JO7 1 09.30 uur

Za 17-03 PGS/Vogel JO8 1-Westlandia JO8 1 09.30 uur

 

Za 24-03 BMT JO7 1-PGS/Vogel JO7 1 08.30 uur

Za 24-03 Honselersdk JO8 1-PGS/Vogel JO8 1 08.30 uur

 

Za 07-04 Scheveningen JO7-PGS/Vogel JO7 1 9.30 uur

Za 07-04 PGS/Vogel JO8 1-SVH JO8 2 09.30 uur


Za 14-04 PGS/Vogel JO7 1-GSC ESDO JO7 1 09.30 uur

Za 14-04 Toofan JO8 1-PGS/Vogel JO8 1 11.35 uur

 

Za 21-04 PGS/Vogel JO7 1-Duindorp JO7 1 09.30 uur

Za 21-04 PGS/Vogel JO8 1-Die Haghe JO8 2 09.30 uur

 

Za 12-05 Hercules JO7 1-PGS/Vogel JO7 1 08.30 uur

Za 12-05 Quick JO8 2-PGS/Vogel JO8 1 08.30 uur

 

Za 19-05 PGS/Vogel JO7 1-Vredenburch JO7 1 09.30 uur

Za 19-05 PGS/Vogel JO8 1-Eramus JO8 1 09.30 uur

 

Za 26-05 ODB JO7 1-PGS/Vogel JO7 1 09.00 uur

Za 26-05 VELO JO8 4-PGS/Vogel JO8  1 08.30 uur


ASS COMPETITIE

Za 17-02 Autisten oefenwedstrijd 11.00 - 12.00 uur

Za 10-03 Zwervers ASS1-PGS/Vogel ASS 1 09.45 uur
Za 10-03 DCV ASS1-PGS/Vogel ASS 2 10.00 uur

 

Za 24-03 PGS/Vogel ASS1-ASW ASS1 10.00 uur

Za 24-03 PGS/Vogel ASS2-ASW ASS2 10.00 uur

 

Za 07-04 TOGB ASS1-PGS/Vogel ASS 1 11.30 uur

Za 07-04 Noordwijk ASS2-PGS/Vogel ASS2 14.00 uur

 

Za 21-04 Slikkerveer ASS1-PGS/Vogel ASS 2 10.00 uur

 

Za 12-05 PGS/Vogel ASS1-Noordwijk ASS1 10.00 uur

Za 12-05 PGS/Vogel ASS2-NOC Kralingen ASS1 10.00 uur

 

SENIOREN ZAAL

Ma 19-02 Zwarte Pijl 2-PGS/Vogel 1 21.00 uur Roterdam
Ma 19-02 Stanga 9-PGS/Vogel 3 22.00 uur Hoge Veld

MA 26-02 RKAVV 1-PGS/Vogel 3 20.00 uur Kastelenring