*** ZA 21-04 PGS/VOGEL 1-WANICA STAR 1 14.30 UUR ***

WEDSTRIJDPROGRAMMA PGS/VOGEL SEIZOEN 2017  2018

(onder voorbehoud van wijzigingen)

SENIOREN ZATERDAG

Za 21-04 PGS/Vogel 1-Wanica Star 14.30 uur

Za 21-04 HPSV 3-PGS/Vogel 4 12.30 uur Terrein PGS/Vogel

Za 21-04 PGS/Vogel ve1-Semper Altius ve3 12.30 uur

Wo 25-04 Semper Altius ve3-PGS/Vogel ve1 20.00 uur

Za 28-04 PGS/Vogel ve1-SVC'08 ve4 12.30 uur

Za 28-04 Honselersdijk 7-PGS/Vogel 4 12.30 uur

Di 01-05 PGS/Vogel ve1-TAC'90 ve3 20.00 uur

Do 03-05 Sportclub Monster 10-PGS/Vogel 4 19.00 uur

Za 05-05 Blauw Zwart ve2-PGS/Vogel ve1 15.00 uur

Za 12-05 DUNO 1-PGS/Vogel 1 14.15 uur

Za 12-05 PGS/Vogel 4-VCS 2 12.30 uur

Za 12-05 Gr WII vac ve2-PGS/Vogel ve 1 14.15 uur

Di 15-05 PGS/Vogel ve1-Rijnsb Boys ve1 20.00 uur

Za 19-05 PGS/Vogel ve1-Blauw Zwart ve2 12.30 uur

Za 26-05 PGS/Vogel 4-Forum Sport 6 12.30 uur

Do 31-05 SVC'08 ve4-PGS/Vogel ve1 20.00 uur

Za 02-06 PGS/Vogel ve1-Wassenaar ve1 12.30 uur


SENIOREN ZONDAG

Do 19-04 Zoetermeer 6-PGS/Vogel zondag 1 20.00 uur 1/4 finale beker

Zo 22-04 PGS/Vogel 1-VELO 6 12.30 uur

Zo 22-04 PGS/Vogel ve1-Wanica Star ve2 10.30 uur

Zo 29-04 Naaldwijk ve2-PGS/Vogel ve1 12.00 uur

Do 03-05 PGS/Vogel 1-Quick 7 20.00 uur

Zo 06-05 GDA 4-PGS/Vogel 1 12.00 uu

Zo 06-05 PGS/Vogel ve1-Haagse Hout ve2 10.30 uur

Do 10-05 PGS/Vogel 1-Quick 7 12.30 uur

Zo 13-05 Erasmus 4-PGS/Vogel 1 14.00 uur

Zo 13-05 ODB ve2-PGS/Vogel ve1 10.00 uur

Zo 20-05 PGS/Vogel 1-HBS 9 12.30 uur

Zo 20-05 PGS/Vogel ve1-Quick ve1 10.30 uur

Zo 27-05 TAC'90 3-PGS/Vogel 1 11.00 uur

Zo 27-05 TAC'90 ve1-PGS/Vogel ve1 11.00 uur

Zo 03-06 PGS/Vogel 1-Ouwe Schoen 12.30 uur


JEUGD ZATERDAG

Za 21-04 PGS/Vogel JO7 1-Duindorp JO7 1 09.30 uur

Za 21-04 PGS/Vogel JO8 1-Die Haghe JO8 2 10.30 uur

Za 05-05 PGS/Vogel JO8 1-Westlandia JO8 2 09.30 uur

Za 05-05 PGS/Vogel JO7 1-SVH JO7 1 09.30 uur

Za 12-05 Hercules JO7 1-PGS/Vogel JO7 1 08.30 uur

Za 12-05 Quick JO8 2-PGS/Vogel JO8 1 08.30 uur

Za 19-05 PGS/Vogel JO7 1-Vredenburch JO7 1 09.30 uur

Za 19-05 PGS/Vogel JO8 1-Eramus JO8 1 09.30 uur

Za 26-05 ODB JO7 1-PGS/Vogel JO7 1 09.00 uur

Za 26-05 VELO JO8 4-PGS/Vogel JO8  1 08.45 uur


ASS COMPETITIE

Za 21-04 Slikkerveer ASS1-PGS/Vogel ASS 2 10.00 uur

Za 12-05 PGS/Vogel ASS1-Noordwijk ASS1 10.00 uur

Za 12-05 PGS/Vogel ASS2-NOC Kralingen ASS1 10.00 uur